Vydařený Školní ples

Již po devatenácté se v kulturním domě v Dobroníně konal Školní ples pořádaný Komunitní školou Dobronín, z.s. ve spolupráci se ZŠ a MŠ Dobronín. Nechybělo předtančení roztleskávaček Blue Roses – AZ centrum Havlíčkův Brod, bohatá tombola, občerstvení od Mysliveckého spolku Dobronín a bylo zařazeno i předpůlnoční překvapení v podobě vystoupení skupiny – Sotva jde.

Pro celou akci bylo potřeba zařídit značné množství věcí. Kapelu AKORD jsme již domluvili rok dopředu, plakát k akci, vstupenky, program, domluvit a nacvičit vystoupení, tombolu a občerstvení …dohromady to je výsledkem společné práce všech, kteří se podíleli na přípravě plesu.

Díky sponzorům se měli všichni na co těšit a někteří si odnesli domů např. koloběžku, lístky na muzikál nebo třeba i slevu na letecký zájezd.

Předpůlnoční překvapení v podobně vystoupení skupiny – Sotva jde, bylo v režii z řad rodičů, učitelů a dalších nadšenců. Povedlo se spojit několik veselých filmových scének a legendární spartakiádu do jednoho vystoupení, které podle ohlasů přítomných v sále mělo úspěch. Již po vystoupení padl návrh na možné vystoupení na příštím 20. školním plese.

Celkem bylo prodáno 205 lístků. Výtěžkem z plesu podpoříme zakoupení laviček v naší tělocvičně. Děkujeme všem za účast a těšíme na příštím 20. Školním plese.